Pat Thomas

Pat Thomas

Başarılı bir psikoterapist ve doğum danışmanı olan Pat Thomas, şu anda kadın sağlığı ve çocuk gelişimi alanında çalışıyor. Çocuklar için yazdığı eğitici ve öğretici nitelikteki kitaplar; çocuk, ebeveyn ve öğretmen arasında pozitif iletişimi güçlendirmeye yöneliktir. Çocuklara daha kolay ulaşabilmek için hikâye örgülerini çok güzel ve yalın bir dille anlatır, okumaya doyamazsınız. Faydalı ve çok kapsamlı olan çalışmaları, pek çok insan tarafından beğenilerek takip ediliyor.

Pervin Kurtoğlu

Phılıppe Munch

Phılıppe Munch

1959 yılında Colmar’da doğdu. Strasbourg Süsleme Sanatları Okulu’ndan mezundur. Fransa’da çeşitli yayınevleri için çocuklara yönelik albüm ve çizgi romanların resimlemesini yapmaktadır. Ayrıca seyahat etmeyi çok sever.

Pierre Boileau ve Thomas Narcejac

Pierre Boileau ve Thomas Narcejac

1906’da Paris’te doğan Pierre Boileau ve 1908’de Rochefort’da doğan Thomas Narcejac, 1948’de birlikte çalışmaya başlamışlardır. Büyük başarı elde etmiş olan ve birçoğunun filmi çekilen elli civarında romanları vardır. Louis Delluc Ödülü, Eleştirmen Ödülü, Kara Mizah Ödülü gibi çok sayıda ödül kazanmışlardır. Pierre Boileau 1989’da hayatını kaybetmiştir.