Fanny Joly

Fatih Çıtlak

Fatih Çıtlak

Mehmed Fatih Çıtlak ( 1967 - İstanbul ) Yazar, TV - Radyo programcısıdır. İstanbul Fatih İmam Hatip lisesini bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Türkoloji Bölümü'nde eğitim aldı. Kültür Bakanlığı İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu'nda sanatçı ve semazen olarak görev aldı. Ramazan ve diğer dini günlerde çeşitli ulusal kanallarda programlar yapmıştır. Kurucusu olduğu keşkül (dergi)'sinde Mehmed Fatih adıyla yazmaktadır. İstanbul Bilim Sanat Kültür ve Eğitim Derneği (İSBEK) yönetim kurulunda bulunmaktadır.

Fatima Sharafeddine

Fatma Atıcı

Fatma Atıcı

1977 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Fatma Atıcı İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. Yazıları Hece, Hece Öykü, Edebiyat Ortamı, Temrin, Mahalle Mektebi gibi dergilerde yayımlanan yazarın Beyaz isimli bir romanı bulunmaktadır.

Fatma Akkubak İşler

Fatma Akkubak İşler

1991 yılında Konya'da doğdu. Selçuk Üniversitesinden mezun oldu. Öyküleri Aşkar, Hece Öykü, Dünyanın Öyküsü, Mahalle Mektebi ve Post Öykü gibi dergilerde yayımlandı.

Fatma Çağdaş Börekci

Fatma Çağdaş Börekci

1979 Çorum doğumlu. Çorum İmam Hatip Lisesi ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu. Ankara Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümünde Yüksek Lisans yaptı. Evli ve iki çocuk annesi olan yazarın, lise yıllarında şiirle başladığı yazı yolculuğu, çocuk kitaplarıyla ve BeyazBulut dergisinde hikaye ve masallarıyla devam etmektedir.

Fatma Lübeyne Denizli

Feridun Andaç

Feridun Andaç

Feridun Andaç, 1954 yılında Erzurum'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini bu kentte; yüksek öğrenimini İstanbul'da, Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'nde yüksek lisans yaptı. Türkçe ve edebiyat öğretmeni olarak lise ve üniversitede görev aldı. 1987'de kendi isteğiyle görevinden ayrıldı. Temmuz 1987'den bu yana özel kurum ve kuruluşlarda eğitim, halkla ilişkiler, idari işler, yayın tanıtım, reklam işleri, insan kaynakları konularında yöneticiliğin yanı sıra yayınevlerinde editörlük yaptı. Halen özel bir üniversitede "karşılaştırmalı edebiyat"dersleri vermekte, serbest yazarlık yapmaktadır.